12 ТРАВНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
Шановні наші МЕДИЧНІ СЕСТРИ!
У день Вашого професійного свята, є нагода подякувати Вам за все добре і хороше, зроблене з душею, натхненням і талантом, подарованим Богом!
Це свято разом з Вами відзначають тисячі діток та батьків, яким Ви подарували радість при одужанні, які вірять Вам, вірять у Ваш професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.
Хай усі Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею!
Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
10 травня з нагоди свята, Дня медичної сестри, в Чернігівській обласній дитячій лікарні відбулись урочисті збори.
Перший заступник голови Чернігівської обласної ради НІна Лемеш та в. о. заступника начальника Управління охорони здоровʼя Чернігівської облдержадміністрації Олена Захарченко привітали колектив медиків Чернігівської обласної дитячої лікарні та за досягнуті успіхи з надання медичної допомоги всім діткам області, високий професіоналізм вручили нагороди.
НАГОРОДЖЕНО:
Почесною грамотою Міністерства охорони здоровʼя України:
Голод Ольгу Леонідівну – рентгенолаборанта (рентгенівського кабінету) відділення променевої та функціональної діагностики.
Подякою Міністерства охорони здоровʼя України:
Онищенко Олену Григорівну – сестру медичну (старшу) відділення
реабілітації та фізичних методів лікування.
Подякою голови Чернігівської обласної державної адміністрації:
Савченко Ларису Петрівну – сестру медичну стаціонару інфекційного відділення.
Сінчук Аллу Володимирівну – лаборанта клініко-діагностичної лабораторії.
Подякою голови Чернігівської обласної ради:
Коваленко Валентину Василівну – сестру медичну стаціонару
інфекційного відділення.
Боярченко Олену Петрівну – сестру медичну операційну операційного
блоку.
Почесною грамотою Управління охорони здоровʼя Чернігівської
обласної державної адміністрації:
Глушенок Галину Василівну – сестру медичну стаціонару відділення
для дітей раннього віку.
Мазепу Людмилу Михайлівну – сестру медичну стаціонару (інтенсивної терапії) відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених дітей.
Сидоркіну Наталію Вікторівну – сестру медичну стаціонару
педіатричного відділення.
Будзішевську Любов Станіславівну – сестру медичну стаціонару інфекційного відділення (боксованого діагностичного).
Подякою Управління охорони здоровʼя Чернігівської обласної
державної адміністрації:
Литвинець Тетяну Петрівну – сестру медичну-анестезиста відділення
анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.
Павленко Юлію Олексіївну – сестру медичну стаціонару відділення планової та екстреної хірургії.
Ченчик Нелю Петрівну – лаборанта (медицина) клініко-діагностичної
лабораторії.
Почесною грамотою Управління охорони здоровʼя Чернігівської обласної державної адміністрації та обкому профспілки працівників
охорони здоров’я:
Марченко Олену Володимирівну – сестру медичну (перевʼязувальну) відділення планової та екстреної хірургії.
Тібеж Людмилу Григорівну – сестру медичну (перевʼязувальну)
ортопедо-травматологічного відділення.
Шикулу Ольгу Олексіївну – сестру медичну відділення екстреної медичної допомоги (приймальне).
Половецьку Наталію Вікторівну – сестру медичну операційну
операційного блоку.
Нагороджені Почесною грамотою
КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР:
Черніченко Юлія Володимирівна – сестра медична стаціонару відділення для дітей раннього віку.
Ноздріна Аліна Миколаївна – сестра медична (процедурна) інфекційного відділення (боксованого діагностичного).
Дударенко Ольга Сергіївна – сестра медична стаціонару (інтенсивної терапії) відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених дітей.
Савченко Ольга Василівна – сестра медична з функціональної діагностики відділення променевої та функціональної діагностики.
Рябченко Катерина Василівна – сестра медична поліклінічного відділення.
Нагороджені Подякою
КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР:
Дубяга Дарина Володимирівна – сестра медична стаціонару гематологічного відділення.
Курасова Юлія Євгеніївна – сестра медична (процедурна) педіатричного відділення.
Шевченко Юлія Вікторівна – асистент фізичного терапевта відділення реабілітації та фізичних методів лікування.
Логинова Вікторія Олександрівна – асистент фізичного терапевта відділення реабілітації та фізичних методів лікування.
Мокрій Людмила Олександрівна – сестра медична поліклінічного відділення.
Джола Катерина Петрівна сестра медична стаціонару (інтенсивної терапії)
відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.
З привітаннями та побажаннями до медсестер також звернулися Наталія Сергійчик, медичний директор, Сергій Петренко, завідувач відділенням променевої та функціональної діагностики, Володимир Андрющенко, завідувач інфекційним відділенням та Віра Полевик, головна медична сестра.
Вітаємо Вас з почесними відзнаками!



























