Інфекційне відділення

Інфекційне відділення знаходиться в окремому реконструйованому двоповерховому приміщені на території КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР за адресою: м.Чернігів проспект Миру, 44

Відділення розраховане на 50 ліжок та розділено на 3 пости:

  • І пост – повітряно – крапельних інфекцій, який розташований на 1 поверсі і складається з 8 окремих боксів та палати інтенсивної терапії.
  • ІІ пост – кишкових інфекцій, який розташований на 2 поверсі та складається з 6 окремих палат.
  • ІІІ пост – вірусних інфекцій, який розташований на 2 поверсі та складається 6 окремих палат.

Кожний пост відділення має маніпуляційний кабінет та укомплектований кваліфікованими медичними сестрами, які проводять цілодобовий моніторинг стану дитини.

Відділення забезпечене розширеним об’ємом діагностичних обстежень за рахунок додаткових служб, що дозволяє проводити діагностичні процедури безпосередньо у відділенні. 

Інфекційне відділення є спеціалізованим лікувальним закладом, що забезпечує госпіталізацію, консультативно-діагностичну та лікувально-профілактичну допомогу дітям області та м.Чернігів. 

У відділенні працює 3 лікарі:

Морозов Андрій Володимирович – в.о.завідувача інфекційного відділення, дитячий                       інфекціоніст.  Має І кваліфікаційну категорію  по дитячим інфекційним хворобам та І кваліфікаційну категорію по педіатрії.

Андрющенко Володимир Володимирович – дитячий інфекціоніст. Має ІІ кваліфікаційну категорію по педіатрії.

Богдан Ірина Олександрівна – лікар-педіатр інфекційного відділення. Має ІІ кваліфікаційну категорію по педіатрії. На даний час отримує спеціалізацію по дитячим інфекційним хворобам.

Лікарі інфекціоністи постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом безперервного професійного розвитку та беруть участь у конференціях. 

Відділення повністю укомплектоване кваліфікованими медичними сестрами та молодшим медичним персоналом.

Наші переваги:

Колектив відділення – це досвідченні спеціалісти, які фахово допоможуть вирішити питання діагностики та лікування інфекційних захворювань.

Обізнані лікарі та доброзичливі медичні сестри: хворі перебувають під постійним наглядом і супроводом медичного персоналу. 

Можливість вирішення міждисциплінарних питань за допомогою консультацій суміжних спеціалістів дозволяють визначити діагноз будь якої складності.

Персональний та сервісний підхід до кожного пацієнта допомагає ефективно провести лікування інфекційного захворювання. 

У відділенні проводиться лікування інфекційних захворювань з використанням стандартів міжнародних протоколів з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Андрющенко Володимир Володимирович

Лікар-інфекціоніст дитячий

Богдан Ірина Олександрівна

Лікар-педіатр

Любас Євгенія Володимирівна

Сестра медична (Старша)
Union Dental
Адреса

14005
м. Чернігів
вул. Пирогова, 16

Прийомні години
  • Пн - Нд
    Цілодобово
Приєднуйся

© Чернігівська обласна дитяча лікарня. All rights reserved.