Пульмонологічне відділення

Прийом лікарями відділення здійснюється амбулаторний прийом дітей в обласній дитячій поліклініці з понеділка по п`ятницю:

  • Алерголог Бондаренко О.О.  09.40-13.00 (каб.№3)
  • Пульмонолог Новик Я.М. 10.20.-12.00 (каб.№1)

Пульмонологічне відділення є стуктурним підрозділом КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Чернігівської обласної ради на базі якого розташовані  ліжка пульмонологічного, алергологічного та імунологічного профілів.

Основне завдання відділення – надання висококваліфікованої спеціалізованої  медичної допомоги пацієнтам з гострими та хронічними неспецифічними захворюваннями легень, алергологічною патологією та вродженими імунодефіцитами.

Щорічно у відділенні отримують лікування діти з гострою та хронічною патологією органів дихання. Це пацієнти з важкими формами  запалення легень, бронхіальною астмою, вродженою патологією легень, обструктивними бронхітами, рецидивуючими захворюваннями  бронхолегеневої системи, муковісцидозом, імунодефіцитними станами.

З метою уточнення діагнозу, підбору адекватного  лікування у відділенні використовуються такі сучасні методи обстеження: рентгенологічне обстеження органів грудної клітки, в тому числі комп’ютерна томограма з болюсним підсиленням, бронхоскопічне, ультразвукове дослідження, визначення функцій зовнішнього дихання у дітей старшого віку, лабораторна діагностика, включаючи дослідження бактеріологічні, імунологічні.

Дітям з діагностичною метою проводиться шкірне алерготестування з побутовими, епідермальними, грибковими та пилковими алергенами.  Призначається та проводиться алергенспецифічна імунотерапія.

Відділення обладнено в достатній кількості новітньою небулайзерною технікою, є пульсоксиметри, тонометри, портативний спірометр для визначення функції зовнішнього дихання, кисневий концентратор, відсмоктувач медичний, інфузомат, лінеамат, безконтактний термометр. Кожна палата обладнана централізованою подачею кисню.

Усі послуги з невідкладної допомоги надаються у відділенні цілодобово.

Відокремлена палата для лікування дітей хворих на муковісцидоз.

Лікарі відділення у своїй роботі керуються сучасними національними стандартами і міжнародними клінічними настановами. Завдяки багаторічним напрацюванням тривалість перебування дитини в стаціонарі значно зменшилась.

У відділенні працюють 3 лікарів та 9 медичних сестер стаціонару.

Зав віділенням, лікар-пульмонолог дитячий, педіатр: Сергійчик Н.Л.

Лікар-пульмонолог дитячий, педіатр: Новик Я.М.

Лікар-алерголог дитячий, педіатр: Бондаренко О.О.Сергійчик Наталія Леонідівна

Зав відділенням, лікар-пульмонолог дитячий, педіатр

Новик Яна Миколаївна

Лікар-пульмонолог дитячий, педіатр

Бондаренко Олеся Олександрівна

Лікар-алерголог дитячий, педіатр

Приходько Надія Миколаївна

Сестра медична (старша)
Union Dental
Адреса

14005
м. Чернігів
вул. Пирогова, 16

Прийомні години
  • Пн - Нд
    Цілодобово
Приєднуйся

© Чернігівська обласна дитяча лікарня. All rights reserved.